środa, 27 czerwca 2012

Faq juuuu!!

Na pewno spotkaliście w swoim życiu kogoś kto tak was wkurzył że chcielibyście go zabić. Ja mam tą przyjemność pracowania w miejscu gdzie spotykam psychicznych ludzi. Co tam w pracy, oni są wszędzie. Czasem myślę, że jestem jedyną osobą normalną na tym świecie. Jestem samotną wyspą w oceanie szaleństwa. Świat oszalał, a ja jestem skazany na bycie normalnym. - Nie myślicie sobie tak czasem? Może cały czas tak sobie myślicie - JA TAK MAM.
Wszyscy się martwią, że populacja się starzeje, coraz mniej dzieci się rodzi - I DOBRZE. Ta planeta nie zniesie więcej idiotów.
Teraz sie zastanawiam, czy mordercy zabijają psychicznych ludzi, może dobrze robili a ktos im przeszkodził.
Może podczas wojny są dobre bo pozbywają się debili z oblicza tego świata. Wiem ze wojny są strasze, oglądałem "Szeregowca Rayana" i "Helikopter w ogniu" itp. więc wiem, ale może to jest jedyny sposób na pozbycie sie debili. Spartanie mieli dobry sposob - wyrywali chwasty przy narodzeniu. Tak nie ma ich już ale może wygineli bo nie chcieli żyć w tym chorym świecie, odeszli w glorii i chwale.
Też chciałbym nazwać swojego bloga "Nienawidzę ludzi", niestety Łukasz K. był szybszy.
Any way chodzi mi po głowie pewien projekt w którym mógłbym się tak wyżyć od czasu do czasu.

PS. Trochę o samym rysunku:
Zrobiłem szkic, zeskanowałem, nałożyłem tusz na większość ołówka - na kompie! Strasznie mnie to męczyło ale trza się rozwijać. Wiecie, że nie lobie kolorować. Unka mówi: weź może zrób jak ten twój koleś, Tempelsmith [parafraza].
Ja na to: hmm - dobry pomysł! No i proszę, zupełnie nie jak on, ale co tam, trochę mi pomógł na pewno ;p Jakaś teksturaka, filtr, kolorek monochromatyczny [czy jak mu tam].

morał: Słuchać Unki ;)