środa, 27 czerwca 2012

Faq juuuu!!

Na pewno spotkaliście w swoim życiu kogoś kto tak was wkurzył że chcielibyście go zabić. Ja mam tą przyjemność pracowania w miejscu gdzie spotykam psychicznych ludzi. Co tam w pracy, oni są wszędzie. Czasem myślę, że jestem jedyną osobą normalną na tym świecie. Jestem samotną wyspą w oceanie szaleństwa. Świat oszalał, a ja jestem skazany na bycie normalnym. - Nie myślicie sobie tak czasem? Może cały czas tak sobie myślicie - JA TAK MAM.
Wszyscy się martwią, że populacja się starzeje, coraz mniej dzieci się rodzi - I DOBRZE. Ta planeta nie zniesie więcej idiotów.
Teraz sie zastanawiam, czy mordercy zabijają psychicznych ludzi, może dobrze robili a ktos im przeszkodził.
Może podczas wojny są dobre bo pozbywają się debili z oblicza tego świata. Wiem ze wojny są strasze, oglądałem "Szeregowca Rayana" i "Helikopter w ogniu" itp. więc wiem, ale może to jest jedyny sposób na pozbycie sie debili. Spartanie mieli dobry sposob - wyrywali chwasty przy narodzeniu. Tak nie ma ich już ale może wygineli bo nie chcieli żyć w tym chorym świecie, odeszli w glorii i chwale.
Też chciałbym nazwać swojego bloga "Nienawidzę ludzi", niestety Łukasz K. był szybszy.
Any way chodzi mi po głowie pewien projekt w którym mógłbym się tak wyżyć od czasu do czasu.

PS. Trochę o samym rysunku:
Zrobiłem szkic, zeskanowałem, nałożyłem tusz na większość ołówka - na kompie! Strasznie mnie to męczyło ale trza się rozwijać. Wiecie, że nie lobie kolorować. Unka mówi: weź może zrób jak ten twój koleś, Tempelsmith [parafraza].
Ja na to: hmm - dobry pomysł! No i proszę, zupełnie nie jak on, ale co tam, trochę mi pomógł na pewno ;p Jakaś teksturaka, filtr, kolorek monochromatyczny [czy jak mu tam].

morał: Słuchać Unki ;)

4 komentarze:

 1. ciężko jest poznać po porodzie czy dana osoba będzie debilem. spartanie pozbywali sie dzieci z fizycznymi defektami po prostu. calkiem mozliwe ze wszyscy byly skonczonymi kretynami.jesli cale zycie spedzasz na walce i tlumieniu powstan periojków. w sparcie niewielu ludzi bylo spartiatami (jedna z trzech grup spolecznych na jakie dzielili sie spartanie).

  generalmnie jak wiesz ja jestem za tym, zeby ludzi wybić generalnie, doszczętnie, meteorytem albo kataklizmem. bo nigdy nie wiesz czy ty np. nie jestes albo w ktoryms momencie swojego zycia nie będziesz debilem. a kiedy będziesz, skąd masz o tym wiedziec? armageddon - profilaktycznie.

  btw - dobry rysunek, lubie patrzeć jak sie rozwijasz. wincyj, wincyj!

  OdpowiedzUsuń
 2. "a kto ural ten nie żyje" whatever

  mój bohater na pewno nie będzie debilem w żadnym momencie swojego życia - przynajmniej on tak będzie uważał

  dzięki ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. jak każdy! gdyby debile wiedzieli ze sa debilami pewnie by z tym coś robili.

  OdpowiedzUsuń
 4. he he - jak widać kontakty z debilami aktywują Twój potencjał... ;) Może właśnie tego Ci trzeba?

  OdpowiedzUsuń